مقاله

انتخاب بهترین تلفن بی سیم زیر یک میلیون تومان

Banner

در این مقاله می خواهیم بهترین انتخاب در خرید تلفن بی سیم زیر یک میلیون تومان را به شما معرفی نماییم. در صنعت تلفن شرکت های زیادی فعالیت دارند. محبوب ترین آن ها مجموعه پاناسونیک می باشد، که تلفن های بی سیم زیادی روانه بازار کرده است. این تلفن ها قیمت های مختلفی بر اساس قابلیت، امکانات، پوشش دهی و ظاهر دارند. ما می خواهیم تعدادی از تلفن های بی سیم مقرون به صرفه را به شما معرفی کنیم.  اگر برای خرید تلفن تا سقف 1 میلیون تومان بودجه در نظر گرفته اید، و می خواهید در کمترین زمان بهترین گزینه را انتخاب نمایید، با ما باشید.

در اینجا 6 مدل تلفن بی سیم پاناسونیک که قیمت آنها حداکثر 1 میلیون تومان می باشد. این تلفن ها نسبت به ارزان قیمت بودنشان از کارایی مناسبی برخوردارند. ما آنها را به شما معرفی می کنیم. تلفن های بی سیم پاناسونیک مقرون به صرفه عبارت اند:

1- تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG1611

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG1611تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG1611

این تلفن به صورت تک گوشی با پایه ساده تولید شده است. یکی از خوبی های این محصول، تنوع رنگی جالب آن است. این تلفن در شش رنگ ساخته شده تا متناسب با انواع سلایق باشد. این محصول از ویژگی های فراوان از جمله ذخیره 10 شماره آخر تماس گرفته شده اشاره کرد. همچنین این تلفن دارای 9 زبان منو می باشد که متناسب با تمام ملیت ها می باشد. اگر به دنبال یک تلفن بی سیم مقرون به صرفه و با رنگ جذاب هستید، این تلفن گزینه مناسبی می باشد.

2- تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG1911

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG1911تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG1911

یکی دیگر از تلفن های بی سیم پاناسونیک که بسیار قیمت مناسبی دارد، مدل KX-TG1911 است. این تلفن در عین حال ساده از قابلیت های فراوانی برخوردار است. نسبت به دیگر محصولات مشابه شارژ دهی خوبی دارد.  این در منو تلفن گزینه ای به نام، آلارم همان ساعت زنگدار وجود دارد. با برنامه ریزی در ساعت که کاری برای شما یادآوری شود یا صبح زود می خواهید از خواب بیدار شوید. تلفن در آن ساعت شروع به هشدار دادن می کند. اگر بخواهیم ویژگی اصلی محصول را نام بریم، آن Night Mode (حالت شب) نام دارد. با فعال سازی این سیستم تلفن در زمان خواب به صورت بی صدا می شود و دیگر مزاحم خواب شما نخواهد شد. این تلفن نسبت به قیمت کمش از قابلیت های نسبتا خوبی بهره مند است، که مناسب مصارف خانگی و فروشگاهی تعریف شده است.

3- تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGB210

پاناسونیک TGB210

این مدل از محصول پاناسونیک ساده ترین نوع تلفن بی سیم است. از نظر ظاهری بسیار شکیل می باشد و در  رنگ مشکی قابل ارائه است. تلفن شارژ دهی نسبتاً خوبی دارد، بطوریکه با یک بار شارژکردن گوشی، می توان به مدت 280 ساعت از تلفن استفاده کرد. محصول بسیار ساده و کمجا می باشد و فضای خیلی کمی از میز را اشغال می کند. همچنین وزن آن تنها 130 گرم است که بسیار سبک است.

4- تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGB110

پاناسونیک TGB110

در این بخش قصد داریم جمع و جورترین و خوش قیمت ترین تلفن بی سیم پاناسونیک را به شما معرفی کنیم. این محصول تلفن بی سیم مدل KX-TGB110 نام دارد. این محصول کوچکترین گوشی بی سیم موجود در بازار می باشد. شارژدهی خوب باتری از امتیازات این تلفن محسوب می شود، با یکبار شارژ کردن می توانید به مدت 200 ساعت از تلفن استفاده کنید. همانطور که گفته شد، محصول جزو جمع و جورترین تلفن های موجود است. به دلیل اینکه استفاده راحتی داشته باشید، در ورن 70 گرم ساخته شده است. در منوی آن گزینه های خوبی به نام ساعت زنگدار و بی صدا کردن تلفن در ساعات دلخواه وجود داد که بسیار کاربردی است. اگر به دنبال یک تلفن با قیمت مناسب جهت استفاده روزمره هستید، این محصول برای شما گزینه بسیار خوبی است.

5- تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG3411

پاناسونیک 3411

یکی از برترین محصولات برند پاناسونیک تلفن بی سیم KX-TG3411 می باشد. این محصول بسیار مقرون به صرفه است که در بازار جهانی توانسته جایگاه خوبی اختصاص دهد. برای اینکه با دکوراسیون شما سازگار باشد، در رنگ مشکی براق به تولید رسیده است. از قابلیت های خوب محصول می توان به حالت ساعت زنگدار اشاره کرد. با فعال سازی این سیستم در ساعت دلخواه، صبح زود از خواب بیدار شوید و یا یادآوری برای کارهای خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید