مراکز تلفن سانترال, مقاله

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T7730

تلفن پاناسونیک مدل kx-t7730

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T7730

یکی از کاربردی ترین و محبوب ترین تلفن هایی که شرکت پاناسونیک به بازار عرضه کرده است، تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T7730 است. امکانات و ساختار  تلفن KX-T7730 آن را به یکی از بهترین گزینه ها برای محیط های متوسط و کوچک اداری تبدیل کرده است. در ادامه به برخی خصوصیت ها و کاربرد های این تلفن اشاره خواهیم کرد.

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T7730، هایبرید بوده و دارای یک صفحه نمایش یک سطری می باشد. همچنین 12 کلید قابل تعریف و برنامه ریزی برای سهولت استفاده کاربران تعبیه شده است. می توان این تلفن را  به کمک سیم، به هدست متصل نمود.

از دیگر ویژگی های این تلفن می توان کیفیت و وضوح صدا در هنگام تماس و انتقال صدا نام برد. بلندگوی این تلفن نیز در صورت نیاز، از کیفیت بی نظیری برخوردار است.

صفحه نمایشگر تلفن KX-T7730 به صورت یک صفحه 1 سطری تعبیه شده که اطلاعات مخاطب و تماس را به کاربر نشان می دهد. یکی دیگر از کاربرد های این صفحه نمایش، تنظیم تنظیمات تلفن می باشد.

از مهم ترین و کاربردی ترین ویژگی های تلفن  KX-T7730 می توان به قابلیت ذخیره شماره با استفاده از کلید های حافظه، اشاره نمود. با ذخیره شماره ها بر روی کلید های حافظه می توان به راحتی به شماره های کاربردی و مورد نیاز دسترسی پیدا کرد و با فشار دادن تنها یک دکمه، به سرعت به آن دست یافته و با مخاطب مورد نظر تماس گرفت.

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T7730

تلفن سانترال پاناسونیک مدل kx-t7730

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T7730  با پایه قابل تنظیم خود در حالت رومیزی، کار را برای کاربران سهولت می بخشد. این تلفن را به جز حالت رومیزی، می توان با جدا کردن پایه به دیوار نصب نموده و از قابلیت های آن استفاده کرد.

تلفن KX-T7730 در اکثر مواقع برای سانترال هایی همچون TEM824  و TES824 راه اندازه می شود که از ویژگی های حائز اهمیت این تلفن می توان دسترسی به تنظیمات سانترال های TEM824 و TES824  با کمک کد های تعریف شده توسط شرکت پاناسونیک دانست. امروزه با توجه به گسترس فناوری و تولید تلفن های دیجیتال، مخاطبان تلفن های هایبرید به شدت کاهش یافته، اما تلفن KX-T7730 همچنان به دلیل کاربرد و کیفیت خود، مخاطبان خاص خود را دارد.

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T7730 را می توان به کمک 2 زوج سیم مخابراتی (شامل یک زوج سیم بوق و یک زوج هم سیم دیتا) به راه انداخت. تفاوت این مدل تلفن های هایبرید با تلفن دیجیتال در نحوه سیم کشی و نصب و راه ندازی آن هاست. به طور کلی این مدل از تلفن را می توان روی تمامی سانترال های پاناسونیک بجز KX-TDA100D نصب و راه اندازی نمود برای سانترال هایی با سری TDA و TDE و سانترال های NS باید از کارت هایبرید استفاده کنید.

تلفن های دیجیتال متنوعی در بازار موجود است اما به دلیل قیمت وکیفیت مناسب و همچنین سهولت در نصب و راه اندازی و ظرفیت تعداد داخلی های بالا تلفن KX-T7730، خواهان این مدل از تلفن هایبرید همچنان زیاد است.

 

کاربرد دکمه های تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T7730 به شرح زیر است:

Program: ورود و خروج از قسمت برنامه ریزی

Massage: مشاهده و ارسال پیام داخلی

Intercom: دسترسی به خطوط داخلی

Conf: برقراری تماس چند نفره و کنفرانس

FWD: انتقال تماس به داخلی های دیگر

DND: برای فعال کردن حالت مزاحم نشوید (در صورتی که تمایل به پاسخ تماسی را ندارید)

Pause:  مکث و وقفه در هنگام شماره گرفتن

Flash: قطع تماس

Auto ANS: فعال کردن پاسخ به تماس ها بدون برداشتن تلفن

Transfer: انتقال تماس به داخلی های دیگر

Redial: برای تماس با آخرین شماره ای که گرفته شده

Hold: پشت خط نگه داشتن مخاطب به همراه موزیک

SP-Phone: برای استفاده از بلنگو تلفن

دیدگاهتان را بنویسید