معرفی  عصر ارتباطات

عصر ارتباطات بعنوان نمایندگی اصلی محصولات پاناسونیک، به صورت کاملا تخصصی در زمینه نصب و فروش تجهیزات مخابراتی مانند مرکز تلفن، دستگاه سانترال، لایسنس، فکس اداری، لوازم جانبی و همچنین دوربین مدار بسته فعالیت دارد. این مجموعه  تاکنون جایگاه خوبی در بازار تجهیزات مخابراتی برای خود اختصاص داده که بسیاری از ادارات، سازمان ها و شرکت های بزرگ و نامدار با این مجموعه همکاری داشته اند. نصب حرفه ای تجهیزات مخابراتی، راه اندازی و تعمیرات انواع مرکز تلفن و سانترال از مهم ترین ویژگی های این مجموعه می باشد. در ادامه مشخصات دیگر را مطالعه فرمایید.

سابقه 

مجموعه عصر ارتباطات درسال 1377 تاسیس شده و توانسته است پس از 22 سال سابقه همکاری با بزرگترین بانک های کشور و کارخانجات معتبر حضوری قدرتمند در این امر داشته باشد. احداث مراکز سانترال، مراکز تلفن، دوربین های تحت شبکه برخی از خدمات انجام شده طی سال های اخیر بوده است.

همچنین این مجموعه سابقه همکاری با کارخانه هایی از جمله زرماکارون، دیارخودرو، آزمایش، کیمیا رازی، آبسال و… را در کارنامه خود دارد. بسیاری از شرکت های بزرگ از جمله شرکت نفت و گاز غرب، پرشیا خودرو، الماس غرب، هواپیمایی اترک، نیرو خودرو آسیا، توی توی، لوتوس، ویستابست و صدها شرکت معتبر دیگر همکاری مستقیم با این مجموعه داشته اند.

نمایندگی رسمی

مجموعه عصر ارتباطات با همکاری شرکت کامتل توانسته مجوز های لازم جهت نماینده رسمی بردندهای مختلفی از جمله پاناسونیک را کسب کند. عصرارتباطات نماینده فروش رسمی برند های معتبر دیگری از جمله ان ای سی، یالینک  و یستار می باشد. شرکت ما عرضه کننده تمام محصولات تجهیزات مخابراتی این برند ها می باشد. خدمات پس از فروش و تعمیرات آنها نیز بخشی از مأموریت های این مجموعه ا

سوابق و جوایز

مجموعه عصر ارتباطات توانسته است لوح تقدیر از شرکت محترم کامتل دریافت کند و همچنین افتخار دریافت لوح اعتبار سنجی از شرکت پاناسونیک ژاپن را داشته که این جوایز به خوبی نشان از تخصص این مجموعه در ارائه کلیه خدمات را دارد. لازم به ذکر است که کارخانه خودرو سازی دیارخودرو به پاس از تشکر از زحمات لوح تقدیر را به مجموعه عصر ارتباطات تقدیم کرده است.

پروژه ها

مجموعه عصر ارتباطات سابقه همکاری در پروژه های مختلفی با برخی از کارخانجات، ادارات، بانک ها و شرکت های بزرگ را داشته است. این مجموعه در کارخانه هایی از جمله زرماکارون، دیارخودرو، آزمایش، کیمیارازی و… به همکاری پرداخته است. بانک ملی، بانک کشاورزی، بانک رسالت، بانک پاسارگاد، بیمارستان امام حسین و… نیز از همکاران این مجموعه می باشند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه پروژه ها مراجعه فرمایید.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

با توجه به تغییر سبک فروش سنتی و روی آوردن اغلب مردم به فروشگاه اینترنتی، در سال 1383 فروشگاه اینترنتی عصرارتباطات با هدف میسر کردن فروش تجهیزات مخابراتی و مرکز تلفن، راه-اندازی شده است. این فروشگاه جزو اولین فروشگاه های اینترنتی فروش تلفن و سانترال در کشور می باشد که پس از بروزرسانی های اخیر با هدف آسان سازی خرید آنلاین برای تمامی اقشار هم اکنون در دسترس مشتریان گرامی قرار گرفته است.

اهداف و ماموریت ها

 این مجموعه موفق  به احداث مراکز سانترال با دستگاه سانترال TDE  پاناسونیک در بسیاری از شرکت های موجود در کشورهای آلمان، ترکیه و امارات متحد عربی بوده و جزو معدود شرکت-هایی می باشد که مأموریت به خارج از ایران داشته است.

چشم انداز و دیدگاه ها

هدف از احداث این مجموعه،  فعالیت تخصصی و جامع در زمینه مخابرات بوده است. پیشرو بودن و بروز بودن دیدگاه این مجموعه است که البته این دیدگاه وجه تمایز با سایر مجموعه هاست. شعاراین مجموعه ارائه خدمات به نحوه احسن به مشتریان می باشد.

جلب رضایت مشتری

هدف از کارکرد مجموعه صرفا فقط فروش نیست ، بلکه رضایت مشتری برای مدیر مجموعه و پرسنل بسیار مهم بوده و خوشبختانه در هر پروژه که شرکت داشته کار فرما و مشتری رضایت کامل داشتند که این رضایت باعث افزایش اعتبار مجموعه شده است.

خدمات دهی

شرکت عصر ارتباطات خدمات بسیار زیادی ارائه  می دهد. این خدمات شامل کیفیت عالی، قیمت معقول، ارسال  سریع به تهران و سایر شهرها، نصب و راه اندازی اصولی و دقیق، می باشد. همچنین در این شرکت بخش تعمیرات دایر شده است و در صورت نیاز به تعمیر انواع تلفن، دوربین مدار بسته و دستگاه های سانترال می توانید با شماره 77433287-021 تماس حاصل فرمائید.

 
نحوه ثبت شکایت

شما مشتری عزیز با شماره گیری مستقیم تلفن 02177417254 میتوانید به صورت مستقیم با زدن عدد 3 با مدیر مجموعه تماس و شکایت خود را به صورت شفاهی مطرح نمایید. و همچنین میتوانید با ارسال ایمیل Asreertebatat@hotmail.com به صورت کتبی شکایت خود را ارسال و مراتب ظرف مدت 24 ساعت حل خواهد گردید.