معرفی برند یستار

برند یستار، حتما تا کنون این اسم به گوش شما خورده است، اما اطلاعات دقیقی درمورد این کمپانی ندارید. کمپانی یستار در سال 2006 در شهر شیامن کشور چین تاسیس شد. ابتدا تنها با 22 کارمند شروع به کار کرد، اما حالا دارای شعبات جهانی به خصوص در آسیا و اروپا می باشد. یستار پیشرو در ارائه راه حل های مبتکرانه برای ارتباطات یک پارچه وهمچنین سیستم های تحت شبکه می باشد. سیستم تحت شبکه ( PBX system) برای شرکت های کوچک و متوسط طراحی شده. این مجموعه سطح جدیدی از عملکرد و رقابت را در سیستم های ارتباطی برای مشتریان فراهم می کند. کمپانی یستار در سال 2021 پیشرفته ترین سیستم های PBX SME در جهان امروز معرفی کرد که TMC، یک شرکت رسانه ای جهانی، سیستم Yeastar Linkus UC Clients را به عنوان برترین سیستم 2021 TMCnet Remote Work Pioneer معرفی کرده است.

سیستم PBX چه کاربردی دارد؟

یستار سیستم جدید PBX سری P را با فلسفه “PBX Plus More” معرفی کرد و نیاز پیشرفته ارتباطی برای SME ها را برآورده کرد. با اضافه شدن Linkus Web Client به خانواده Linkus UC Client مشاغل می توانند از ارتباطات و همکاری  لذت ببرند.  کمپانی یستار در سطح دنیا از طریق یک شبکه جهانی فعالیت می کند. یستار با ارائه سیستم تحت شبکه داخلی (PBX) و رایانش ابری به رشد مشتری به ویژه شرکت های کوچک و متوسط می پردازد. PBX مخفف کلمه Private Branch Exchange می باشد. که کلیه‌ی منابع تلفنی شرکت ها مانند خطوط تلفن شهری را برای کاربرهای زیادی به اشتراک می‌گذارد. رایانش ابری به معنای ذخیره‌ سازی و دسترسی به داده‌ها و برنامه‌ها روی اینترنت به جای هارد درایو رایانه می باشد. کمپانی یستار نیازهای ارتباطی مشتریان را درک می کند، به همین دلیل کیفیت عالی ، ویژگی های منحصر به فرد و قیمت مناسب را در محصولات خود دارد. یستارهمچنین معتقد است که یک سیستم یکپارچه با تلفن های مختلف IP، پرتوکل SIP و هردستگاه سازگار باSIP هماهنگ می شود. با پیشرفت روزبه روز تکنولوژی کمپانی یستار نیز همگام این پیشرفت به طور مداوم در حال رشد می باشد. سیستم PBX برای ارتباطات یکپارچه و ایجاد محل کار کاملا دیجیتال بسیار عالی است. کاربران می توانند درهر زمان و درهر مکانی از ارتباط بدون اختلال بهره ببرند و با همکاران و مشتریان ارتباط بهتری برقرار کنند. کمپانی یستار در زمینه مدرن سازی سخت افزار،  نرم افزار و خدمات ارتباطات متحد به مشریان خود برای برقراری ارتباط کمک می کند. یستار اکنون باعث ایجاد نوآوری در محل کار دیجیتال ، تجهیزاتی که به شبکه اینترنت متصل می باشد وهوش مصنوعی می شود. امروزه انتظار مشتریان نسبت به تمامی محصولات بسیار بالا رفته و کمپانی یستار در تلاش است تا تمامی انتظارات مشتریان را برطرف کند.

معرفی برند یستار

هدف از طراحی سیستم PBX چیست؟

هدف از فناوری PBX برای برآوردن نیازهای ارتباطی برای شرکت های کوچک و متوسط می باشد. این سیستم یک سیستم همگراست تا مجموعه خدماتی از جمله صدا ، ویدئو ، برنامه ها ، مشارکت و … را ارائه دهد. این کمپانی برای شما محصولاتی با قیمت مناسب در برابر عملکردی عالی را فراهم آورده است. تجربه یک ارتباطات بی حد و حصر که برای استفاده همه افراد ساخته شده است. با  Linkus UC Clients توسط هر دستگاهی و هرجایی از طریق مجموعه ای از برنامه ها  Windows ، MAC ، Android ، iOS و مرورگرهای وب می توانید وصل شوید. اکنون توانایی جمع کردن تیم های پراکنده در کنار هم بسیار مهم است. دسترسی از راه دور که برای سیستم PBX سری P ساخته شده است، به کاربران اجازه می دهد تا تلفن های همراه و دسک تاپ را به راحتی به دستگاه های اداری تبدیل کنند. دسترسی امن به وب از راه دور PBX و اتصال فوری به مشتریان  با Linkus UC ، همه تیم شما درهر زمانی می توانند متصل شوند. با یک کلیک، اتصال ایمن را از راه دور برای همه تیم های خود فعال کنید. با سیستم PBX دیگر نگران قرار دادن اینترنت در معرض عموم، تنظیمات پیچیده شبکه، مشکلات NAT و غیره نیستید. شما می توانید PBX داخلی خود را از راه دور از طریق URL PBX آسان و ایمن، نظارت، مدیریت یا پیکربندی کنید. با سیستم پیشرفته PBX در واقع می توان بیش از حد انتظار، از صرفه اقتصادی مناسبی بهره برد. عملکرد و ماهیت استثنایی آن ارتباطات آینده را تعریف کرده است. یستار با اعتماد بیش از 200000 مشتری در بیش از 100 کشور جهان، به شکل گیری آینده ارتباطات شرکت های کوچک و متوسط (SME) اختصاص داده شده است. به عنوان بخشی از استراتژی ارتباطات یکپارچه ، کنفرانس ویدیویی فقط مختص شرکت های بزرگ نیست. SME ها نیز به طور روز افزون از تعاملات رو در رو استقبال می کنند تا کار سریعتر انجام شود. این همکاری تیمی باعث قوی تر شدن روابط با مشتریان می شود. با مجموعه ای از شبکه UC که از طریق دستگاه های شخصی خود به راحتی برای برقراری ارتباط و همکاری در دسترس هستید. شبکه ارتباطی و همکاری در این زمان برای مشاغل بسیار مهم است. با استفاده از LinKus UC Softphone برای رایانه ها و تلفن های همراه، در هر مکان دیگری می توانید یک دفتر کار داشته باشید.  با این امر هیچ تماس تجاری از دست نخواهید داد و کار شما همچنان رو به جلو می رود. شما می توانید در هر مکانی از هر دستگاهی استفاده کنید، تا تماس های شغلی را برقرار و دریافت کنید. همچنین با کاربران دیگر پرونده ها را به اشتراک بگذارید، گپ بزنید و حتی کنفرانس کنید. این سیستم امکان برقراری ارتباطات رو در رو در مرورگر وب را برای برقراری ارتباط فوری بین اعضای تیم و مشتریان از هرجای دیگر فراهم می کند. همچنین امکان به اشتراک گذاری صفحه و گفتگوی تیمی را مهیا می سازد تا تعاملی داشته باشد. کمپانی یستار با یک لیست طولانی از ویژگی ها قادر است، کارهای بسیار بیشتری از آنچه انتظار دارید انجام دهد. همه آنچه SME ها در ارتباطات تجاری روزانه نیاز دارند را پوشش می دهد.