مقاله

میکروفون وایرلس کنفرانس یالینک مدل CPW90

میکروفون وایرلس کنفرانس یالینک مدل CPW90

معرفی برند یالینک

برند نوپای یالینک (Yealink) از جدیدترین برندهای تولید کننده تجهیزات حرفه ای مخابرات و تلفن در دنیاست. این شرکت در چین برپا شده و توانسته با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا و استفاده از سخت افزارهای جدید، خود را در برابر بزرگانی همچون پاناسونیک، ان ای سی و… نشان دهد. برند یالینک نه تنها در حوزه مخابرات بلکه در حوزه دیجیتال و کامپیوتر هم عملکرد جالب و خوبی داشته است. یکی از میکروفون های جدید این برند در زیر مورد بررسی قرار گرفته است.

 

معرفی میکروفون وایرلس کنفرانس یالینک مدل CPW90

این میکروفون یکی از برترین میکروفون کنفرانس های از نظر تکنولوژی بکار رفته در صدای HD می باشد که توسط یالینک در سال 2020 عرضه شده است. میکروفون فوق دارای تکنولوژی Yealink GO HD می باشد. با این تکنولوژی می توانید ریزترین صداها را با بیشترین جزئیات بشنوید. میکروفون فوق بصورت وایرلس عمل می کند تا کاربران بدون دردسر و خرابی احتمالی سیم با آن کار کنند.

امکانات میکروفون 

  •  صدای فوق العاده با کیفیت
  • سرعت انتقال بالا در تماس ها
  • سیم کنافی قطور

توجه: این میکروفون را می توان به عنوان ماژول صوتی روی تلفن کنفرانس یالینک CP960 متصل نمود و بصورت وایرلس به آن متصل شد.

میکروفون cpw90

میکروفون وایرلس کنفرانس یالینک CPW90 به دلیل کیفیت بالا و ضریب اطمینان مناسب، انتخابی ایده آل برای کاربران و مدیران شرکت ها است. این میکروفون در کنار تلفن کنفرانس CP960 قرار می گیرد و با اتصال وایرلس تکنولوژی و نوآوری را به ارمغان می آورد. این میکروفون از تکنولوژی صدای 360 درجه بهره می گیرد. برد این میکروفون به حدود 10 متر می رسد و می توان توسط این محصول تا 20 متر فضا را بدون در هم ریزی صدا بهره مند بود. ویژگی کاربرپسند این میکروفون، قرارگیری دکمه لمسی قطع و وصل سریع صدا می باشد. این میکروفون از تکنولوژی دکت پشتیبانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید