اعطای گواهینامه نمایندگی کامتل به عصرارتباطات

اعطای گواهینامه نمایندگی کامتل به عصرارتباطات

اعطای گواهینامه نمایندگی کامتل به عصرارتباطات در سال 99 نشانی از فعالیت تخصصی و حرفه ای این شرکت در عرصه ارتباطات است. شرکت کامتل به مدت 25 سال متمادی نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات ارتباطی شرکت پاناسونیک را در ایران دارد. این شرکت هر ساله به نمایندگان فروش خود گواهینامه نمایندگی کامتل را اعطا می کند.

شرکت کامتل در سال 2011 موفق به کسب مدال طلای تیم سرویس در خاورمیانه شده است و با عنوان نمایندگی رسمی دستگاه های ارتباطی Panasonic در ایران، دارای 390 نماینده فعال در زمینه خدمات در سراسر کشور می باشد. شرکت عصر ارتباطات به نمایندگی آقای مهدی درویش، یکی از نماینده های فعال پاناسونیک در تهران فعالیت می باشد که در سال 99 موفق به کسب گواهینامه نمایندگی کامتل شده است.

مجموعه عصر ارتباطات نماینده رسمی محصولات پاناسونیک از جمله:

  • تلفن
  • فکس
  • PBX و IP-PBX
  • لوازم جانبی و مصرفی اقلام فوق

از سوی شرکت کامتل می باشد.

معرفی شرکت کامتل

شرکت کامتل (کامتل پاناسونیک) با شماره ثبت 96014، کد اقتصادی 0411111668481 و شماره ملی 10101400750 به عنوان نماینده رسمی محصولات مخابراتی پاناسونیک در ایران از سال 1372 شروع به فعالیت نموده است. از جمله اهداف این شرکت می توان به خدمات پس از فروش در زمینه تلفن های دیجیتال، آنالوگ، بی سیم، فاکس و سانترال (مراکز تلفن) اشاره نمود.

پس از تلاش های فراوان از سال 1380 واحدهای فروش، آموزش، نصب و راه اندازی به این مجموعه اضافه شد. پیشرفته ترین و تخصصی ترین فناوری های مخابراتی مرتبط در راستای جلب رضایت مصرف کنندگان از سوی این شرکت ارائه می شود. شرکت کامتل هر ساله در زمینه آموزش و انتقال مهارت های فنی، توانسته است با برگزاری آموزش های تخصصی و حرفه ای به ده ها تکنسین تعمیر، نصب و برنامه ریزی خدمت رسانی کند.

از دستاوردها و افتخارات بزرگ کامتل می توان اعتبار و اعتماد روز افزون ضمانت نامه (Warranty) را نام برد. کامتل که به عنوان تنها نماینده شرکت بزرگ پاناسونیک در خاورمیانه معرفی شده است، خدماتی همانند فروش، خدمات پس از فروش، نصب و راه اندازی آموزش و …. را به صورت جامع و گسترده ارائه می دهد. شرکت عصر ارتباطات به صورت کاملا مجزا از شرکت کامتل در زمینه محصولات پاناسونیک در ایران فعالیت دارد و این مقاله صرفا در زمینه معرفی کامتل و گواهینامه نمایندگی فروش از سوی این مجموعه می باشد.

معرفی شرکت عصر ارتباطات

اعطای گواهینامه نمایندگی کامتل به عصرارتباطات که ارائه دهنده تخصصی و دقیق ترین سرویس های تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با دستگاه سانترال، تلفن های بی سیم، صندوق صوتی، دوربین مدار بسته، ویدئو پروژکتور، دستگاه فکس و … است. این مجموعه از سال 1377 تا کنون تلاش کرده تا رضایت مصرف کنندگان را جلب نماید. از دیگر خدماتی که مجموعه عصر ارتباطات ارائه می دهد نصب و راه اندازی انواع مراکز تلفن سانترال Panasonic، NEC ، Yeastar و  Yealink می باشد.