سوئیچ PoE داهوا مدل PFS4226-24GT-360 Dahua PFS4226-24GT-360 POE switch

0 نفر
  • مدیریت شبکه بر اساس :SNMP
  • پشتیبانی از :Hi-PoE 60W
  • ظرفیت سوئیچینگ:52 مگابیت بر ثانیه
  • تعداد پورت base-t:24 پورت PoE RJ45
  • تعداد پورت base-x:2 پورت SFP
ناموجود
متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید.
ناموجود

نقد و بررسی تخصصی سوئیچ PoE داهوا مدل PFS4226-24GT-360

سوئیچ PoE داهوا مدل PFS4226-24GT-360 با عملکردی پیشرفته و امنیت بالا، داده های دوربین ها را دریافت می کند. سپس اطلاعات را به صورت یک پارچه به دستگاه ضبط ارسال می کند. با وجود این محصول دیگر نیازی به کابل کشی جداگانه هر دوربین به دستگاه ضبط نخواهید داشت. کابل های دوربین به این سوئیچ متصل می شوند و فقط یک کابل از این سوئیچ به دستگاه وصل می شود. به دین صورت از کابل کمتری استفاده خواهد شد و همچنین سبب کاهش هزینه های مصرفی می شود.

امکانات

این محصول یک سوئیچ مدیریت شبکه لایه 2 می باشد. این سوئیچ بر پایه سخت افزار در لایه پیوند داده ای (2 OSI Layer) کار می کند. برای اتصال و انتقال داده ها و اطلاعات در شبکه (LAN) استفاده می شود. سوئیچ لایه 2 برای تعیین مسیر انتقال داده ها از آدرس مک استفاده می کند و نمی تواند اطلاعات را بر روی آدرس های IP ارسال کند. آدرس مک یک شماره اختصاصی برای هر پورت شبکه است که ظرفیت ذخیره آدرس های مک در این سوئیچ 8K می باشد.

سوئیچ PFS4226-24GT-360 با 24 پورت اترنت (10/100 /1000 Base-T) داده ها را بسیار با کیفیت و سریع انتقال می دهد. امکان انتقال داده ها و تغذیه دوربین های PoE متصل وجود دارد. این محصول از استاندارد IEEE802.3af  و IEEE802.3at پشتیبانی می کند. این استاندارد ها مخصوص دوربین های تحت شبکه می باشند که امکان استفاده از یک کابل را برای تامین برق و انتقال اطلاعات فراهم می کند.

این سوئیچ برق مورد نیاز دوربین ها را از دستگاه ضبط، توسط کابل شبکه تامین می کند. با دو پورت Hi-POE حداکثر 60 وات نیرو را در هر پورت توزیع می کنند. به طور کل حدود 360 ولت برق را به دستگاه های متصل می رساند. این محصول شبکه خاص خود را دارد که کاربر می تواند از طریق آن به طور کامل پورت ها را در سوئیچ تنظیم کند. مدیریت شبکه بر اساس پروتکل SNMP v1 / v2c / v3 نیز امکان پزیر می باشد. توسط این پروتکل از وضعیت عملکرد تجهیزات شبکه به شکل هماهنگ مطلع خواهید بود. مدیریت دستگاه آسان است و می توانید آن در هر موقعیتی قرار دهید.

مشخصات فنی سوئیچ PoE داهوا مدل PFS4226-24GT-360

    • ابعاد

      440* 300* 44 میلی متر

  • وزن دستگاه

    3520 گرم

  • رنگ بندی

    مشکی

  • گارانتی

    12 ماه

  • کشور سازنده

    چین

  • پورت اترنت

    2 پورت base-X
    24 پورت base-T

  • مدیریت شبکه

    وب (پروتکل HTTP)، درگاه Serial، پروتکلSNMP

  • امنیت

    SSH, HTTPS, SNMP v1/v2/v3, RMON, ACL, IP source guard, ARP inspection, 802.1x, loop protection

  • کنسول سری RS232

    ساخته شده در اتصال RJ-45 برای مدیریت CLI
    نرخ باد: 115200 بیت در ثانیه
    بیت داده ای: 8
    بیت توقف: 1
    آزمون زوج -فرد: ندارد

  • مصرف برق PoE

    Hi-PoE: پورت 1 و 2
    مصرف برق : حداکثر 60 وات در هر پورت
    IEEE802.3af, IEEE802.3at: پورت های 3 تا 24
    مصرف برق : حداکثر 30 وات در هر پورت
    جمع کل: 360 وات

  • پروتکل PoE

    PoE (IEEE802.3af), PoE+ (IEEE802.3at), Hi-PoE

  • ظرفیت سوئیچینگ

    52 گیگابیت بر ثانیه

  • حافظه میانگیر(Packet Buffer)

    4 مگابایت

  • نرخ انتقال (Packet Forwarding)

    38.688 مگاپیکسل

  • تجهیزات جانبی

    PFT3950
    PFT3960
    PFT3970

  • PFT3950

    1.25G 850nm,500m,LC, Multi-mode

  • PFT3960

    1.25G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode

  • PFT3970

    1.25G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode

  • MAC Table

    8K (از پیکربندی آدرس MAC پشتیبانی کنید)

  • پشتیبانی از

    NTP، LLDP، DHCP ،VLAN

  • DHCP

    DHCP client/server، DHCP snooping

  • VLAN

    استاندارد 802.1Q

  • Port Aggregation

    Manual aggregation/LACP

  • Spanning Tree

    STP, RTSP, MSTP

  • Port Mirroring

    Many-to-One Port Mirroring

  • کنترل جریان داده (Flow Control)

    نیمه دوطرفه بر اساس کنترل نوع فشار برگشتی
    دوطرفه براساس PAUSE Frame

  • Multicast

    IGMP Snooping v1, v2, v3

  • QoS

    QoS مبتنی بر CoS / DPL / PCP / DEI
    هر پورت از 8 Output Queue، پورت Shaping، پورت Tag Remarking و پایگاه QoS در DSCP پشتیبانی می کند.

  • دمای عملکرد

    –10 درجه سانتیگراد تا 55 درجه سانتیگراد

  • مقدار رطوبت در هوا

    5٪ تا 95٪

  • مصرف برق

    50/60 هرتز

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ PoE داهوا مدل PFS4226-24GT-360”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *