عصر ارتباطات .... .
پشتیبانی 9 الی 17

021-77417254

دپارتمان تعمیرات عصر ارتباطات

دپارتمان تعمیرات عصر ارتباطات با ارائه ی انواع خدمات مربوط به سرویس

انواع تلفن رومیزی، تلفن بی سیم، تلفن های IP، انواع دستگاه سانترال و …

در خدمت شما عزیزان می باشد.

دپارتمان تعمیرات عصر ارتباطات با ارائه ی انواع خدمات مربوط به سرویس انواع تلفن رومیزی، تلفن بی سیم، تلفن های IP، انواع دستگاه سانترال و … در خدمت شما عزیزان می باشد.

تعمیرات تلفن بی سیم

خدمات مربوط به تعمیرات انواع تلفن بی سیم خانگی و حرفه ای

تعمیرات تلفن رومیزی

تعمیرات ویژه انواع تلفن های رومیزی خانگی و تجاری

تعمیرات تلفن سانترال

خدمات تخصصی مربوط به تلفن های دستگاه های سانترال ویژه شرکت ها

تعمیرات دستگاه سانترال

تعمیرات تخصصی انواع سانترال های حرفه ای در سریع ترین زمان

آمار تعمیرات در یک نگاه

مشتری فعال
0
تعمیر موفق
0
قطعه استفاده شده
0
تعمیر ناموفق
0

تعمیر انواع تلفن رومیزی

سال های بسیاری است که تلفن های رومیزی در منازل، ادارات، هتل ها و مراکز دیگر مورد استفاده می باشد. هیچ وقت از محبوبیت این تلفن های پاناسونیک به دلیل کیفیت بالا در ساخت و عملکرد عالی به همراه قیمت مناسب، کاسته نشده است.

همچنین با طولانی بودن عمر دستگاه، مدت زمان زیادی می توان از آن استفاده کرد. خرابی تلفن های رومیزی به ندرت اتفاق می افتد. اما گاها بسته به مرور زمان و طریقه نگهداری دچار اختلالاتی در عملکرد می شوند.

بهترین راهکار قبل از خرید یک تلفن جدید، تعمیر آن توسط یک متخصص می باشد. با سرویس و تعویض قطعه خراب تلفن رومیزی پاناسونیک همانند روز اول کار خواهد کرد. ضربه شدید، ریختن مایعات مانند آب، برق خوردگی و … باعث سوختن یا اتصالی تجهیزات داخلی دستگاه می شود.

تیم تعمیرات عصر ارتباطات آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد، برای این می توانید بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

panasonic Phone icon2
panasonic Phone icon3

تعمیر انواع تلفن بی سیم

تلفن های بی سیم پاناسونیک کاربردی ترین وسیله ارتباطی تلقی می شوند. در حین مکالمه با گوشی های بی سیم خسته نخواهید شد و می توانید به کارهای دیگر خود نیز رسیدگی کنید. مدت زمان استفاده از وسایل الکتریکی بستگی به چگونگی محافظت از آن ها دارد. البته به خاطر داشته باشید که حتی با وجود مراقبت زیاد به دلیل گذشت زمان و استفاده­ی مکرر شاید دچار اختلالاتی شوند.

عمده ترین مشکلات تلفن های بی سیم پاناسونیک براثر ضربه یا شرایط نگهداری نامناسب ایجاد می شود. به عنوان مثال قرار دادن تلفن بی سیم داخل آشپزخانه باعث چرب شدن و از کار افتادن صفحه شماره گیر می شود. ضربه شدید یا افتادن تلفن از بلندی سبب شکستن قاب گوشی و سوختن صفحه نمایشگر می شود.

کیفیت تلفن های بی سیم پاناسونیک بسیار بالا و عالی می باشد و با سرویس به وقت می توانید چندین سال از آن استفاده کنید.

 

تعمیر انواع سانترال

دستگاه های سانترال پاناسونیک جزء پیشرفته ترین و پرطرفدارترین تجهیزات مخابراتی در جهان می باشد. تجهیزات و اتصالات دستگاه دارای حداکثر کیفیت و مرغوب ترین مواد تشکیل دهنده می باشد.

خرابی یا کاهش عملکرد سانترال پاناسونیک به ندرت اتفاق می افتد. به دلیل ارزش بالای دستگاه باید از هرگونه ایجاد مشکل جلوگیری کرد. سرویس و رسیدگی دقیق توسط یک تکنسین حرفه ای دستگاه را از هرگونه اختلال مصون نگه می دارد. توجه داشته باشید حتی در صورت شک کردن به کوچک ترین اشکال باید با یک متخصص مشاوره کنید.

از علل اختلال در عملکرد مراکز تلفن پاناسونیک می توان به عدم تهویه مناسب، گرم شدن بیش از حد دستگاه و نوسانات برق اشاره کرد. با بررسی ولتاژ های ورودی و اتصالات دستگاه به همراه تمیز نمودن کابین امکان ایجاد مشکل به حداقل می رسد. این سرویس های دوره ای جهت افزایش بازدهی و عمر طولانی سانترال پاناسونیک می باشد.

panasonic Phone icon4

تماس با ما

تلفن تماس

021-77464708 | 021-77433287

آدرس فروشگاه

تهران، خیابان تهران نو، بعد از سی متری آیت، جنب سینما ماندانا، خیابان بیهقی، پلاک 78

سبد خرید
فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من