نمایش 1–24 از 33 نتیجه

دستگاه سانترال پاناسونیک

دستگاه سانترال نوعی سیستم تلفنی است که از فناوری مبتنی بر نرم افزار Voice over Internet Protocol (VoIP) برای هدایت تماس ها از یک دستگاه متصل به اینترنت به خطوط تلفن استاندارد استفاده می کند. این امکان را به کاربران می دهد تا از هر نقطه از طریق اینترنت تماس بگیرند و دریافت کنند، علاوه بر سایر ویژگی های یک سیستم تلفن سنتی، مانند شماره گیری داخلی، مسیریابی تماس و پست صوتی. این روشی است برای سازماندهی و مدیریت سیستم تلفن pbx در یک شرکت که توسط آن کاربران می توانند بدون نیاز به خطوط تلفن سنتی یا خطوط تلفن ارتباط برقرار کنند. اتصال چندین گوشی در چند نقطه مختلف به دستگاه سانترال امکان پذیر است و باعث کاهش هزینه های مکالمه می گردد. یکی از شرکت های محبوبی که این دستگاه را میسازد شرکت پاناسونیک است دستگاه سانترال پاناسونیک یکی از محبوب ترین انواع این دستگاه میباشد.

سانترال سازمانی پاناسونیک

سانترال های سازمانی توسط شرکت های بزرگی استفاده می شود که به سیستمی با امکانات بیشتری نسبت به سیستم تلفن اداری معمولی نیاز دارند. می توان از آنها برای ارتباطات صوتی، فکس، ویدئو کنفرانس و سایر کارهای مربوط به تلفن استفاده کرد. سانترال برای مدیریت تماس های ورودی و خروجی از تابلوی تلفن استفاده می شود. به پسوندهای IP مختلف یک شماره تماس اصلی توزیع می کند یا آنها را به اپراتور با چندین شماره تلفن ارجاع می دهد.

دستگاه های مختلف را به یکدیگر متصل می کند و به آنها اجازه می دهد تا بدون نیاز به استفاده از شبکه تلفن معمولی و به صورت رایگان از طریق شبکه اینترنت تماس های داخلی (مثلاً درون یک شرکت) برقرار کنند. دستگاه سانترال همچنین به شما امکان می دهد با استفاده از کانال های مختلف مانند VoIP، ISDN یا حتی آنالوگ (سازگار است) تماس های خارجی برقرار کنید. علاوه بر این، دارای ویژگی هایی مانند انتقال تماس، پست صوتی، ضبط تماسو صف تماس است.

دستگاه سانترال پاناسونیک

مزیت های دستگاه سانترال پاناسونیک

قابل توجه ترین مزیت بدون شک این است که به شما امکان می دهد دستگاه های مختلف را به یکدیگر متصل کنید و بدون استفاده از شبکه تلفن عمومی به صورت رایگان تماس های داخلی برقرار کنید، زیرا این ارتباطات از شبکه اینترنت استفاده می کنند.
با این حال، بسیاری از عملکردهای دیگر وجود دارد که یک دستگاه سانترال پاناسونیک می تواند انجام دهد که در زیر به تفصیل توضیح داده شده است:

  • یک شماره تلفن شرکتی ارائه دهید تا با همه افراد یک شرکت تماس بگیرید.
  • چندین تماس همزمان از یک شبکه اینترنتی برقرار کنید.
  • مدیریت تماس بهینه: انتقال تماس، انتقال، کنفرانس، مدیریت صف و غیره.
  • پاسخگویی خودکار به تماس، با توجه به منوی گزینه‌هایی که کاربر می‌تواند برای رفتن به بخش داخلی یا بخش مورد نظر انتخاب کند.
  • تماس ها را بین کارکنان شرکت بر اساس تمدید توزیع کنید.
  • اجازه شخصی‌سازی تماس را بدهید، زیرا می‌تواند تماس‌گیرنده را هنگام تماس شناسایی کند.
  • ضبط و ضبط تماس ها
  • ثبت داده ها و آمار کامل برای تجزیه و تحلیل حجم تلفن یک شرکت.

استفاده از این سیستم همچنین به شرکت ها این امکان را می دهد که از برقراری صحیح اتصالات اطمینان حاصل کنند.اینها معمولاً رایج ترین عملکرد سانترال های معمولی هستند. لازم به ذکر است که سیستم سانترال در حال توسعه مداوم است، بنابراین ما می توانیم نرم افزاری را پیدا کنیم که سایر عملکردهای پیشرفته تر را ادغام کند.

سیستم سانترال پاناسونیک چگونه کار می کند؟

کارکرد سانترال پاناسونیک به این صورت است که نرم افزار سیستم سانترال بر روی سرور نصب شده و خط تلفن منشعب به داخلی برای آن پیکربندی شده است. این برنامه‌های افزودنی به هر کاربر یا منطقه شرکت اختصاص داده می‌شود و به شما امکان می‌دهد یک شماره سرصفحه و یک منو در دسترس باشد تا تماس‌گیرنده بتواند مستقیماً با برنامه افزودنی مورد نظر ارتباط برقرار کند. شماره خط تلفن اصلی از نظر فنی به عنوان DID شناخته می شود و والد همه برنامه های افزودنی و شماره ای است که هنگام برقراری تماس خروجی نمایش داده می شود. هنگامی که شماره DID یک PBX را شماره گیری می کنید، یک پیام خودکار می شنوید که از شما دعوت می کند داخلی یا شماره منطقه ای را که می خواهید با آن ارتباط برقرار کنید، کلید بزنید. این سیستم با نام تلفن گویا شناخته می شود و وظیفه اصلی آن دریافت کلیه تماس ها و توزیع آنها به داخلی درخواستی می باشد. تلفن گویا خدمات مشتری را سرعت می بخشد، زیرا هیچ کس در هنگام تماس صدای شلوغی را نمی شنود، اما احساس می کند که فوراً به آن توجه می شود. به این ترتیب زمان نمایندگان بهینه می شود و به نوبه خود از تماس های بی پاسخ یا صف های دست و پا گیر در خط تلفن جلوگیری می شود.

اهمیت سیستم های تلفن سانترال

ارتباطات پایه و اساس عملیات کارآمد و موثر است. در عصری که خواسته‌های مصرف‌کننده حول ارتباط سریع و یکپارچه متمرکز است، توانایی کسب‌وکار برای تسهیل این امر برای موفقیت بسیار مهم است. با استفاده از سیستم سانترال مناسب برای کسب و کار شما، ارتباطات یکپارچه می شود. این که آیا کارگران نیاز به ارتباط با یکدیگر دارند، یا با مشتریان و سایر سهامداران کلیدی. با ارائه سرعت، انعطاف‌پذیری و قابلیت اطمینان، سیستم‌های PBX می‌توانند با کسب و کار شما رشد کنند یا کاهش پیدا کنند. اطمینان از اینکه هرگز هیچ مانعی برای ارتباط و همکاری کارآمد و مؤثر وجود ندارد. با تطبیق ویژگی‌های پیشرفته و امنیت ابری با برنامه‌های مقرون‌به‌صرفه می‌تواند به کسب‌وکار شما کمک کند تا سیستم تلفن سانترال را که نیازهای امروز و فردای شما را تکمیل می‌کند، ارائه دهد.

امکانات دستگاه سانترال پاناسونیک

دستگاه های مختلفی به نسبت کارکرد و قیمت گذاری در بازار تجهیزات مخابراتی عرضه گردیده است. که قابلیت اتصال به چندین خط شهری، امکان اتصال چندین کاربر سازمانی، پورت های متعدد داخلی، اتصال به شبکه، قابلیت برنامه ریزی روی دستگاه و… از جمله ویژگی های این دستگاه ها است. که یکی از بهترین این دستگاه ها دستگاه سانترال پاناسونیک است.

خرید دستگاه سانترال پاناسونیک

دستگاه های سانترال در مدل ها و برندهای مختلفی به بازار عرضه شده اند. اگرچه قیمت آن ها در ابتدا سنگین بنظر می رسد، اما با توجه به کارایی و ارزش آن ها در آینده، خریدی مناسب به حساب می آیند. خرید دستگاه سانترال بدون مشاوره متخصص مخابراتی امکان پذیر نمی باشد. شما می توانید مشاوره، بررسی و خرید سانترال های خود را به مهندسان ما بسپارید.

شما میتوانید با مراجعه به صفحه تلفن بی سیم پاناسونیک انواع این گوشی تلفن را ببینید.