در حال نمایش 6 نتیجه

تلفن های کنفرانس گزینه ای ایده آل برای برگزاری جلسات چند نفره در سازمان ها و ادارات هستند. با استفاده از این تلفن ها می توانید جلسه ای مهم بین یک اتاق بزرگ با اتاقی دیگر در یک مکان دیگری برگزار کنید. تلفن های کنفرانس کمک بسیاری به کاهش هزینه و صرفه جویی زمان شما می کنند.کاربرد این تلفن ها این است که همزمان چندین کاربر می توانند از نقاط مختلف با یکدیگر مکالمه داشته باشند. چندین کاربر می توانند دور یک میز بنشینند و به صحبت با هر تلفنی در هر نقطه ای بپردازند.

امکانات تلفن کنفرانس

تلفن های کنفرانس دارای امکانات متعددی می باشند. قابلیت برقراری چندین مکالمه همزمان، برگزاری جلسه های مهم سازمانی، اتصال به اپراتورهای مختلف، اسپیکر با وضوح بالا، و میکرفون های پیشرفته تنها بخشی از امکانات این تلفن ها می باشد. ظاهر شکیل و زیبا نیز از خصوصیت آن هاست، که گزینه ای عالی برای اتاق های کنفرانس و سالن های همایش است.

خرید تلفن کنفرانس

ادارات مختلف جهت برگزاری جلسات و ایجاد کنفرانس های چندنفره بیشتر از تلفن های کنفرانس استفاده می کنند. خرید تلفن های کنفرانس گزینه ای مناسب برای مدیران سازمان ها است. امروزه خرید آنلاین تلفن کنفرانس به راحتی امکان پذیر است. محصولات باکیفیتی از برندهای معتبر تولید کننده تلفن کنفرانس در سایت قرار داده شده است. نقد و بررسی تخصصی، تصاویر و هویت آن ها در صفحه هر محصول قابل مشاهده است.